• 4 ilustrované herní plány doplněné hledačkami
  • kostka a dřevěné figurky v látkovém pylíčku
  • hry různé náročnosti pro celou rodinu
  • pro zábavu a hravé učení matematiky a písmenek

Leporelo obsahuje 4 originálně ilustrované hry různé náročnosti pro předškoláky a malé školáky. Hlavním smyslem her je společná zábava a motivující hravé učení matematiky a písmenek.

 


ZTRACENÁ ATLANTIDA

Již po celá staletí lidstvo pátrá po tajemství zmizelé Atlantidy. S pomocí křišťálové koule z podmořského chrámu se můžeš právě ty stát tím, kdo toto tajemství odhalí. Do křišťálové koule však smí nahlédnout pouze ten, kdo po cestě posbírá tři matematické krystaly vědění. Hra je dobrodružnou výpravou hlubinami moře, při které se naučíme jednoduché počítání při soubojích s mořskými tvory a při získávání vědomostních krystalů. Hledačky v hlubinách ukrývají kompletní malou násobilku.

CHYTRÉ KOČKY

Cílem hry je dojít k chytrým kočkám. Poradí Vám, kde najít faraonovu hrobku, po které prahnou všichni archeologové světa. Hra pomáháají bystřit myšlení a malé děti si dobře osvojí podobu písmen.

PÍSMENKOVÁ PYRAMIDA

Mayská pyramida Boha slunce ukrývá nesčetné poklady. Získat je může jen ten, kdo se díky vhodně zvoleným slovům dostane přes všechna patra na její vrchol. Hra funguje na principu slovního fotbalu a vymýšlení vhodných slov vám usnadní cestu k pokladu. Když někdo neví, napovíme mu hádankou.

Hra PUTOVÁNÍ S DINOSAURY

S pomocí stroje času jsi se dostal do dávného světa dinosaurů. Posbírej vejce tyranosaura, triceratopse, pterodaktyla a dojdi včas do stroje času. Přineseš tak do naší doby nevídané vzorky pro vědecké zkoumání. Tato hra je plná nástrah i příjemných zkratek, kterou zvládnou i nejmenší hráči.

Všechny hry mají jednoduchá intuitivní pravidla a vše co potřebujete je jen kostka a figurka pro každého hráče, které jsou součástí leporela. To si poskládáte pro každou hru dle potřeby. TIP: K vědomostním krystalům, do dinosauřích hnízd nebo do cíle je prima dát nějakou sladkost. Rozhodně to zvýší motivaci k vítězství!

 

Stolní hry pro děti:
Rozměr rozložené knihy je 98 x 34 cm.
Rozměr složené knihy je 27 x 34 cm.

Cena je 220Kč vč. DPH--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                       

Svým dětem jsem zakoupila knihu "4 VESELÉ HRY" a protože se nám moc líbí a užíváme si s ní hodně zábavy, rozhodla jsem se podpořit její distribuci i dále...

Pokud máte ve své blízkosti děti v předškolním a mladším školním věku, které si rády hrají a hledáte, čím byste je mohli zabavit, tak jim tuto knihu určitě pořiďte:-)).   

  

Leporelo obsahuje:
  • 4 originálně a vtipně ilustrované herní plány na míru šité předškolákům, u kterých se pobaví celá rodina
  • kostku a dřevěné figurky v látkovém pylíčku
  • jednoduchá variabilní pravidla

    Těžiště her je hlavně v legraci při hře a nikoliv v zákeřném soupeření. Při hře se můžete radovat nad rychlými postupy vpřed. V případě náhlých nezdarů nemusíte být rovněž zarmouceni, ba naopak Vás mohou jejich příčiny pobavit.

    Tři tématické hry doplňuje Chytrá opice, při které si děti rozšiřují slovní zásobu a bystří myšlení. Najdete tu i několik hledaček. Všechny hry mají jednoduchá intuitivní pravidla a vše co potřebujete je jen kostka a figurka pro každého hráče, které jsou součástí leporela.

  Cena je 220Kč vč. DPH

 

 

Kniha obsahuje tyto stolní hry:

PIRÁTSKÁ honba za pokladem
PIRÁTSKÁ honba za pokladem
 

Kapitán Černý Jack ukryl poklady ukořistěné ve všech mořích světa na Ostrově pokladů. Ty máš v ruce mapu, ale na cestě tě čeká spousta nebezpečí i dobrých náhod. Útesy, divoké bouře či zrádné proudy tě zaženou zpět a dobrý vítr ti pomůže dostat se rychle na další ostrov. Avšak pozor na piráty! Číhají na každém kroku a souboj s nimi nemusíš vždy vyhrát.

 
 
 

VÝLET VLAKEM

Výlet vlakem
 

Jedeš vlakem na výlet na kopec s rozhlednou. Cestou tě potká mnoho šťastných náhod a příjemných i nepříjemných zádrhelů. Tak hurá na cestu, vlak na startu nemá zpoždění!

 
 
 

ČARODĚJNICKÁ ŠKOLA

Čarodějnická škola
 

Právě začíná školní rok v čarodějnické škole. Cesta do ní je ale plná nepředvídatelných náhod. Nenech se odradit potrhlými kouzly, strašidly a příšerami, které si na tebe brousí zuby. S trochou štěstí prokličkuješ zkratkami až k čarodějnické škole. Přejeme ti hodně štěstí, odvahy a dobré koště:)

 
 
 

CHYTRÁ OPICE v Africe

Opice v Africe
 

Cílem hry je dojít pro banán do obchodu

 

Rozměr rozložené knihy je 98 x 34 cm.
 Rozměr složené knihy je 27 x 34 cm.